webust

ELEKTRAWEB NEDEN ÇOK GÜVENLİ?

Elektraweb,

· Dünyanın en güvenli sunucularında barındırıldığından, yüksek hız ve güvenlik sağlar.

· Yedeklemeler otomatik yapılır.

· Virüs ve enerji kesintisi kaynaklı veri kayıpları ortadan kalkar.

· Kötü niyetli kullanıcılara karşı etkili bir loglama çözümü barındırır.

· Kapsamlı bir yetkilendirme avantajı sunar. Shift programına göre erişim, IP kısıtlaması ve maskeleme özellikleri ile yetkisiz kişilerin bilgilere ulaşımı engeller.

· Kullanıcı pek çok farklı cihaz ile sisteme giriş yapabilir. Ancak herhangi birinden çıkış yaptığında tüm cihazlarda sistem kapanır.

elektra otel programi
elektraweb otel
elektra otel
elektra

Elektraweb Otel Yazılımı, bulut yapısı sayesinde sunucu, işletim sistemi lisansı, virüs programı, yedekleme, bakım, destek gibi önemli gider kalemlerinden tasarruf edilmesinin yanı sıra , akıllı online rezervasyon sayfası ve kanal yönetimi modülleri ile otellere yüksek kazanç kapılarını da aralıyor

Ladonia Hotels’e bağlı 246 odalı Ladonia Kesre, 50 odalı Ladonia Breeze Beach, 31 odalı Ladonia Zemda, 80 odalı Ladonia Club Blue White, 102 odalı Ladonia Önderhan, 102 odalı Ladonia Delmare ve 326 odalı Ladonia Adakule de Elektraweb’in güvenli, ekonomik ve kullanıcı dostu teknolojisini tercih edenler arasına katıldı.

Toplam 937 odasıyla Elektrawebliler arasına katılan Ladonia Otelleri, Elektraweb Otel Yazılımı’nın Ön büro, Kanal Yönetimi, Online Rezervasyon Sayfası, Muhasebe, stok, e-Fatura, e-Arşiv modüllerini kullanıyor.

ELEKTRAWEB İLE TANIŞIN

ELEKTRAWEB, rezervasyon motoru ve kanal yöneticisi içeren, en kapsamlı, web tabanlı bulut yapıda otel yönetim yazılımıdır. Her tür ve büyüklükteki otel için uygundur.

Rezervasyon Almanın ve Kanallara Bağlanmanın En Ekonomik Yolu; ELEKTRAWEB

Akıllı online rezervasyon sayfası ve kanal yönetimi modüllerine sahip, bulutta barındırılan web tabanlı otel otomasyonu Elektraweb, otel misafirlerine kolay ve hızlı rezervasyon deneyimi sunarak, işletmelerin karlılığını arttırıyor
Uzun yıllardır Elektra Otel Programı kullanıcısı olan, Sultanahmet bölgesi’nin en prestijli otelleri arasında yer alan Sura Otelleri, her iki otelini de Elektraweb Otel Yazılımı’na taşıyarak hem teknolojisini hem de hizmet kalitesini yükseltiyor.
240 odalı Sura Hagi Sophia ve 60 odalı Sura Design Elektraweb’in ön büro, online rezervasyon, kanal yöneticisi, restoran POS yönetimi, stok, muhasebe, satış-pazarlama, satın alma ve e-fatura modüllerini kullanıyor.

elektra otel programi
elektraweb otel