BİZ KİMİZ

Günümüzde Prizma Bilişim; A’dan Z’ye bilişim ve internet teknolojileri alanlarında müşterilerinin tüm isteklerini cevap veren, anahtar teslim projeler sunan, bilişim, yazılım ve danışmanlık firması olarak faaliyetine devam etmektedir. 2008 yılında Muğla’da kurulan firmamız aslında diğer bilişim firmalarıyla aynı işi yaptığı inancıyla isimlerini Prizma Bilişim olarak seçmişlerdir.

İlerleyen zamanlarda ve gelişen teknolojiye birlikte Prizma Bilişim kurumsal firmalara bilişim projeleri, donanım destek ve hizmetlerinin yanı sıra web tabanlı projeler üretmeye ve müşterilerinin bu ihtiyaçlarına da tek elden cevap vermeye başlamıştır. Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük ve orta ölçekli işletmelerin başlangıç aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama konusunda tasarladık. Bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlamayı başarmış durumdayız. Müşterilerimize, bilişim ve web teknolojilerinin tam kontrolünü vermek için diğer firmalar gibi saçma fiyat etiketi olmadan projelendiriyor ve projeleriniz tamamlandıktan sonra bile güler yüzlü ekibimizin uzmanlığını sunuyoruz.

Prizma, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek sunmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ve müşteri ihtiyaçlarına uygunluk bizlerin iş yapış modelidir.

Şirket felsefemiz, işletmelerin çoğunun istediği yada hayal ettiği bilişim ürünlerini ve çözümlerini sunmak, internet sitelerini veya web projelerini oluşturmaktır. Bütün projelerimizi planlarken; kolay, hızlı, ileri teknoloji, mobil duyarlı ve ekonomik olması yönünde çok çalışmaktayız.

Müşterilerini iş ortağı olarak gören firmamız; ihtiyaçlara sonuç odaklı yaklaşımı, müşterilerine sağlayacağı maksimum verimliliği ve güvenliği, hızı, teknolojide sürekliliği rekabet avantajı sayan, her türlü ve her büyüklükte işi gerçekleştirmeyi, teknoloji dünyasındaki son yenilikleri yakından takip ederek iş ve prosesler ile teknolojiyi müşterileri adına en iyi şekilde birleştirmeyi, minimum maliyette çözmeyi ilke kabul etmiştir.

500
PROJE
100
AKTİF HİZMET
1000
AŞKIN HİZMET
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Prizma Bilişim Deneyim ve Tecrübenin Adresidir!
Şirketinizin 24 saat faaliyette kalabilmesi için gerekli olan tüm bilişim hizmetlerini sağlayabiliyoruz. İhtiyacınız olan teknolojik çalışma ortamı konusunda çözüm ortağınız olmaya aday profesyonel, verimli bir IT Hizmetleri şirketiyiz.

Kalitenin tesadüf olmadığı bir dünyada, Prizma Bilişim olarak; müşterilerimizi iş ortağımız olarak görmekteyiz. İhtiyaç duyulan ve maksimum iş verimliliği, güvenilirlik, teknoloji… gibi her türlü çözümleri kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük ve orta ölçekli işletmelerin başlangıç aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama konusunda tasarladık. İhtiyaçlar, çözümler ve üretilebilirlik adına Prizma Bilişim olarak hizmet sunuyoruz.