opex elektra

İş Yönetimi

Elektra OPEX İş Yönetimi ile, Konuk istekleri , arızalar, şikayetler görevlilere artık akıllı telefonları ve tabletler üzerinden iletiliyor. Sahada görevli olanlar operasyon ile ilgili bilgileri anında alıyorlar. Gördükleri arızayı iletiyorlar, giderdikleri sorunu bildirebiliyor, önümüzdeki günlerde yapmaları gereken işleri takip edebiliyorlar.

Read More
elektra otel muhasebe 1

Satış Kanalları Yönetimi

Elektra Kanal Yönetimi ile, oda envanterinizi en verimli şekilde yönetin.   Anlık Fiyat Bilgisi Kanal Yönetimi özelliği ile Booking, Expedia gibi dünyadaki büyük online satış acentelerine anlık fiyat ve müsaitlik bilgisi gönderir, gelen rezervasyonu otomatik olarak doluluğunuzdan düşerek oda envanterinizi en verimli şekilde yönetmenizi sağlar.   Çift Yönlü Çalışma Kanal yönetimi sistemimiz çift yönlü...

Read More
elektra teknik servis cihazi

Teknik Servis ve Cihaz Bakımı

Elektra OPEX Teknik Servis ve Cihaz Bakım Yönetimi ile; Cihazlarınızı Kaydedebilirsiniz, Periyodik Bakımları Tanımlayabilirsiniz, Servis Sözleşmelerini Takip edebilirsiniz ve Arızaları Yönetebilirsiniz.

Read More
isafe guvenli wifi

iSafe İnternet Güvenlik ve Loglama

5651 sayılı yasa ile internet kullanılan yerlerde kullanıma ait trafik bilgilerinin zaman (hash) damgası ile birlikte saklanması ve gizliliğinin sağlanması zorunlu hale getirilmiştir. iSafe, internet verilerinin 5651 nolu yasada belirtildiği şekilde muhafazasını ve gizliliğini sağlayan, yazılım + donanım olarak sunulan bir hotspot çözümüdür.

Read More
elektraweb on buro

Online Rezervasyon

Elektra Online Rezervasyon Modülünü  kullanan otel, kendi resmi web sitesi üzerinden rezervasyon alır, anlık olarak önbüro yönetim sistemine bağlanıp müsaitlik sorgular, uygun odaya rezervasyonu kaydeder ve aynı anda misafire konfirmasyon verir.

Read More
elektra satis ve pazarlama

Satış ve Pazarlama Yönetimi

Elektra Satış ve Pazarlama Yönetimi ile, tüm satış projelerinizi tek ekrandan izleyebilirsiniz. Kurum / Firma Görüşmeleri Takibi, Teklif ve Sözleşme Takibi, Toplu Rezervasyon ve Banket Satışları, Anlaşmalar ve Rakip Analizi.

Read More
elektra banket yonetimi

Banket Yönetimi

Elektra, “Banket Yönetimi” konusunda kapsamlı çözümler sunmaktadır. Salon ve menü organizasyonları, Kontrat yönetimi, Teklif hazırlama ve Görüşmeleri, randevuları, teklifleri, kontratları, oda rezervasyonu ve banket salonları rezervasyonlarını “Tek Bir Proje Kartı” içinden yönetebilme.

Read More
elektraweb e arsiv

E-Fatura,E-Defter,E-Arşiv

Türkiye’de 397 sıra no.lu VUK tebliğine ile hayata geçirilen ve 5 Mart 2010 tarihinden itibaren uygulamada olan e-fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasındaki iletiminin merkezi bir platform (GİB) üzerinden gerçekleştirildiği...

Read More
elektra temassiz check in

Temassız Misafir Uygulamaları

Sağlıklı Turizm Kriterleri uyarınca Covid-19 önlemlerini uygulayan otellerin iş yükünü azaltan, müşteri memnuniyetini arttıran ELEKTRA MİSAFİR UYGULAMASI ile restoran veya SPA rezervasyonu, Online check-in, yiyecek/içecek siparişi, oda temizliği, bell boy talebi  gibi 24 farklı işlem için sosyal mesafe korunduğu gibi, sağlanan dijital hizmetlerle oteller için yeni kazançların kapıları da aralanıyor.

Read More