ElektraWEB Bodrum

En Kapsamlı Web Tabanlı ve Bulutta Çalışan Otel Yönetim Sistemi ElektraWeb Bodrum, ElektraWeb, Türkiye’deki ilk ve tek bulutta barındırılan internet tabanlı bir otel otomasyonudur. ElektraWeb bulutta çalıştığı için çok daha güvenilen, süratli ve en muhimi ekonomiktir .

elektraweb nedir
elektraweb

ElektraWeb, otel konukları ve gezi acentelerine yönelik, webde ve taşınabilir olarak kullanılabilen, entegre edilmiş bir çevrimiçi rezervasyon motoruna sahiptir. Booking, Expeia, Hotels.com gibi biline tüm kanallarla bağlantısı hazır olmasından tüm odalarınızı onlarca kanaldan satabilirsiniz. ElektraWeb’in konuk uygulaması ile hem sosyal mesafeyi koruyun üstelik yeni kazanç kapılarını aralayın. ElektraWeb POS, hem mobilde üstelik masaüstü tüketimi için uygundur.Oteller, restoranlar, barlar gibi değişik işletmelerde kullanmak mümkün. Spa merkezleri, sıhhat merkezleri, spor merkezleri, kulüpler ve dernekler gibi üyelikle çalışan tüm kurumlar için tasarlanmış internet tabanlı bir yazılımdır. ElektraWeb , dünyanın en güvenilen sunucularında barındırıldığından, yüksek sürat ve emniyet sağlar. Yedeklemeler otomatik yapılır.

Data Kaybının Önüne Geçin

Virüs ve enerji kesintisi kaynaklı data kayıpları ortadan kalkar. Kötü niyetli kullananlara karşı tesirli bir loglama çözümü barındırır. ElektraWeb, servera gereksinim duymadığından oteli birkaç senede bir yenilemesi gereken server, işletim sistemi lisans, virüs uygulamalar, yedekleme, bakım gibi maliyetlerden kurtarır. ElektraWeb, internet üzerinden kullanıldığından otelinizdeki bilgisayarların rastgele bir networke tabi olmasına lüzum olmaz. Bilgisayarınızda aplikasyon dahi yüklü olmayacağı için tesisat arızalarıyla karşılaşma ihtimaliniz de çok azalır. Masaüstü yahut dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz ve cep telefonunuzdan tüm uygulaması kullanabilmeniz mümkün. İsterseniz misafirleriniz için ayrıyeten aplikasyon dahi yaptırabilirsiniz. Elektraweb, datalarınızı en güvenilen sunucularında KVKK kriterlerine elverişli olarak saklar. Maskeleme özelliği ile yetkisiz bireylerin verilere ulaşımı engeller ve sizin denetiminizde bulguyu anonimleştirir ElektraWeb Teknolojisi ElektraWeb ile Neler Yapabilirsiniz ?

Kat Hizmetleri Check-In Check-Out Online Check-in Kullanıcı Rolleri Günlük Kayıtları Geçmişi Çoklu Dil Seçenekleri Çoklu Para Birimi Döviz Bozdurma İşlemleri Sms ve E-Posta Göndericisi Günlük Durum Günlük Fiyatlar ve Doluluk Durumu Blokaj Room Rack Fatura ve Hesap Kartı Ön Kasa Gider Takibi Folyo Belge Arşivi Forecast Gün Sonu Hızlı İşlem Oda Değişim Planı Bağlantılı Odalar Uyandırma Çağrısı Çağrı Takibi Housekeeping CRM ve Misafir İlişkileri Görev Yönetimi Kayıp ve Bulunanlar Akıllı Kimlik Okuyucu Online Rezervasyon Motoru Kanal Yönetimi Fiyat Yönetimi Sözleşme Yönetimi Banket Yönetimi Satış Projeleri Yönetimi Satış Blokları Seyahat Acenteleri Promosyon Yönetimi ElektraWeb Referanslar Rubi Platinum Spa Resort & Suites Alanya / Türkiye Wome Deluxe Hotel Alanya / Türkiye Granada Luxury Belek Belek / Türkiye Granada Luxury Okurcalar Alanya / Türkiye The College Hotel Amsterdam / Hollanda Livingstone Jan Thiel Beach Resort Karayipler / Hollanda Güncellemeler Hakkında Anında Bilgi Alın Piyasada bulunan kapsamlı otel yazılımlarında yapabildiğim her prosedürü, Elektraweb ile yapabiliyorum ve çok daha düşük ödüyorum.

Yedekleme ve Maliyet’te Çözüm: ElektraWEB

Network problemlerinden, yedekleme ve virüs uygulaması maliyetlerinden büsbütün kurtulduk. Bununla birlikte bilgisayara bir şey yüklemek mecburiyetinde değiliz. Kullanımı aslında çok basit. Daha evvela bunun için asgari 2-3 ekran açmamız gerekirdi. Tek ekran üzerinden rezervasyon, konuk giriş çıkışı, folyo, tahsilat ve blokaj işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Dashboard ekranından otelimin tüm mühim bilgilerine hemen ve gene tek ekranda ulaşabiliyorum. Restoranımızda POS sistemini kullanıyoruz. Hem mobilitesi üstelik sürati hizmetimizin niteliğini yükseltti. İhtiyacımız olduğunda 7/24 dayanak alabiliyoruz. Elektraweb istek ettiğimiz teknolojik konforu bize tam manasıyla sunuyor diyebilirim.

elektraweb-nedir

Elektraweb, bugünlerde, hayat sürdüğümüz bu ortamdaki uygun ve uygun çözüm… Tam vaktinde Elektraweb’ geçiş yaptığımız için çok mutluyum. Elektraweb’i tercih etmemizdeki en mühim nedenler; fiziki bir servera ve yerel bir network sistemine gereksinim duymaması, yalnızca internet bağlantısının yeterli olup, belli bir donanıma lüzum olmaması, emniyet ve yedekleme çözümlerinin Prizma Bilişim yönünden sağlanması, kullanıcıların IP ve çalışma saati gibi kısıtlamalarının olması diyebilirim. Tek bir ekrandan çok sayıda tesisi görebilme ve aralarında geçiş yapabilme özelliği Elektraweb’in en beğendiğim özelliği. Sabit bir pc ve network’e gereksinim duymadan istediğim her yerden çalışabilmemi sağlaması benim için mühim bir basitlik. Elektraweb’i, rahat, özgür ve güvenilen olarak tanımlayabilirim. Elektraweb bulut tabanlı olduğu için tüketimi çok basit, istediğimiz vakit istediğimiz yerden çevrimiçi olarak kullanıyor ; gerektiği vakit hemen çevrimiçi dayanak alıyoruz. Web sitemizden komisyon ödemeden rezervasyon alabiliyor, doğrudan kanal idaresi yapabiliyor ; efaturalarımızı hemen ve çevrimiçi olarak gönderebiliyoruz.

ElektraWEB Tercih Sebepleri

Elektraweb’i tercih etmemizdeki en büyük niçin, kullanımı kolay ve kolay olması. Server gereksiniminiz yok, internet olan tüm cihazlardan açılabiliyor ve her yerden kullanılabiliyor. Bu bizim açımızdan büyük bir basitlik. Bununla birlikte başka programlara kıyasla çalışan bulma konusu ile ilgili mühim faydalar sağlıyor. Elektra kullanan çalışan keşfetmek çok daha basit olduğu gibi, kullanıcı arkadaşı bir program olduğu için personelin eğitimi de süratli ve kapsamlı olarak tamamlanabiliyor. Elektraweb, erişilebilirliği, kullanışlılığı ve basitliği ile iyi bir tercih. ElektraWeb’i tercih etmemizde bir Türk markası olmasının, takım olarak yenileyici fikirlere açılmış olmalarının ve son olarak internet teknolojileriyle üretim gerçekleştirmelerinin tesiri büyük oldu Sistemin taşınabilir uyumluluğu ve sürati en beğendiğim özellikleri Biz bir grup oteliyiz.

elektraweb nasil kullanilir

Elektraweb yardımıyla kendi bünyemizde işletim sistemi kurmadan, büsbütün SaaS (Software as a Service) konforuyla otellerimizi yönetiyoruz. Bu bize yedek alma, tesisat maliyeti gibi hususları gayriihtiyari rahat bir kullanım sağlıyor. Elektraweb epey süratli ve yeniliğe açılmış bir mahsul. Kendilerini Corendon Ailesinden sayıyoruz. Server maliyetinin olmamasının beraberinde internet olan rastgele bir yerden uygulamaya bağlanılabilmesi, Elektraweb Otel Programı’nı tercih etmemizin esas sebepleri arasında. Ayrıca channel manager’ın ön ofise entegre edilmesi, adedi az olan değişik oda tiplerinde tekrarlanmış rezervasyon durumunun büsbütün ortadan kalkmasında mühim rol oynuyor Bulut tabanlı olduğu durumda standart bir PMS’te bulunan tüm modülleri (cep telefonunun tarayıcısı girmek üzere) tüm cihazlarda çalışıyor.