Restoranlar için çevrimiçi siparişe geçmek “bisipariş” ile çok kolay, Restoranlar’da Online Sipariş “Bisipariş” ElektraWEB.

Pandemi ve yasaklar sebebiyle çevrimiçi satışa geçen işletmeler için yeni bir satım sistemi kuruldu. Bisiparis.com, salgın ve yasaklar sebebiyle çevrimiçi satışa geçen hotel, kuruluş ve restoranlar için Ücretsiz Dijital Menü ve Paket Sipariş Programı. Bisiparis.com yardımıyla işletmeler anlar içerisinde kendi internet adreslerinde çevrimiçi satım sistemlerini açıp, müşterilerini diğer sistemlerle bölüşmek mecburiyetinde kalmadan ve komisyon ödemeden satışa başlayabiliyor.

Bulut ve internet tabanlı yenilikçi bir hotel idare sistemi ElektraWeb‘in yeni ürünü Dijital Menü ve Paket Sipariş Programı bisiparis.com, lokanta, kahve, kulüp, plaj yahut sosyal kuruluş gibi ağırlama pazarında çalışan işletmeler için tasarlanmış en kapsamlı menü, üyelik ve çevrimiçi satım sistemi, ayrıyeten şimdilik bedava.

bisipariş
bisipariş

ElektraWeb CEO’su Kemal Oral, işletme ve restoranlar için en teknolojik teknolojiyi sunduklarını ve “bisiparis.com’un hiç bir program ve tesisat yatırımı gerektirmediğini açıkladı. “bisiparis.com ile bundan sonra en ufak bir lokanta-cafe dahi dijital menü oluşturabilecek, kendi adıyla internette satım yapabilecek. Bisiparis.com, işletmeyi server, lisans, program ve benzeri, ufak işletmelerin tek başına altından kalkamayacakları yüksek bir maliyetten kurtarıyor.” biçiminde sözlerine ekledi.

ElektraWEB Altyapısı ile

Bisiparis.com restoranlara hususi pekçok yarar ve yeteneği de yanında sunuyor; mesela menüde yemeğin içindeki alerjenleri de göstermek yahut masadaki kare kodu okutarak ödemeyi çok daha hızlı ve temassız alabilmek muhtemel. Üyelik idaresi ve bağlılık programları yardımıyla bir üyenin gönderdiği link üzerinden diğer bir üye sipariş verdiğinde puan kazanılıyor. Kazanılan puanlar işletmenin diğer tesisi varsa orada dahi geçerli oluyor. Ayrıca bütün bankalar ile direkt ilişki yardımıyla aracı kurumlara komisyon ödemeden, e-cüzdan ile ön ödeme alıp hesap açarak QR Kod ile kısa sürede ödeme yapmaları sağlanabiliyor.

Bisiparis.com onlarca özelliği yardımıyla işletmelerin satışlarını artırırken, müşterilerini daha memnun ve sadakatli duruma getirmelerine imkan sunuyor.

Bisiparis.com’un özellikleri;

  • Yemekle beraber opsiyonlar sunulması ve konuklarına ilave etme ve çıkartma yapabilmeleri
  • Gel-al, arabaya, masaya, şezlonga ve odaya servis seçenekleri
  • Paket sipariş için semtler, alt limitler yahut ilave ücretler belirlenebilir
  • Online gelen siparişler mutfak ekranında görülebilir, mutfak yazıcılarında kendi kendine yazdırılabilir.
  • Siparişin alınması, hazırlanması, gönderilmesi ve teslimatı elektronik olarak takip edilebilir.
  • Çok Dilde Dijital Menü ile ecnebi uyruklu şahıslar de kolaylıkla sipariş verebilir
  • Dijital Menüde kare kod okuyarak otomatik yüklenme
  • Hesap Ödeme Yeteneği
  • Komisyonsuz Online Ödeme
  • Kredi kartı, banka nakit kart yahut aracı kurum üzerinden çevrimiçi ödeme alabilme

Güvenliğin de epey mühim olduğu bisiparis.com; çevrimiçi kredi kartı prosesi için milletlerarası standart olan PCI sertifikasyonuna sahip. Tüm sayfalar 3D SSL ile şifrelenmiş olarak çalışıyor ve sunucular KVKK ve GDPR ahenkli olması için lüzumlu bütün sertifikasyonları en yüksek standartlarda sağlıyor.