ElektraWEB Demo

ElektraWEB Demo, En Kapsamlı Web Tabanlı ve Bulutta Çalışan Otel Yönetim Sistemi ElektraWeb ElektraWeb, Türkiye’deki ilk ve tek bulutta barındırılan internet tabanlı bir hotel otomasyonudur. ElektraWeb bulutta çalıştığı için çok daha güvenilir, süratli ve en muhimi ekonomiktir . ElektraWeb, hotel konukları ve gezi acentelerine yönelik, webde ve taşınabilir olarak kullanılabilen, entegre edilmiş bir çevrimiçi rezervasyon motoruna sahiptir. Booking, Expeia, Hotels.com gibi biline tüm kanallarla bağlantısı hazır olmasından tüm odalarınızı onlarca kanaldan satabilirsiniz. ElektraWeb’in konuk uygulaması ile hem sosyal mesafeyi koruyun üstelik yeni kazanç kapılarını aralayın. ElektraWeb POS, hem mobilde üstelik masaüstü tüketimi için uygundur.

elektraweb demo 1

Oteller, restoranlar, barlar gibi değişik işletmelerde kullanmak mümkün. Spa merkezleri, sıhhat merkezleri, spor merkezleri, kulüpler ve dernekler gibi üyelikle çalışan tüm kurumlar için tasarlanmış internet tabanlı bir yazılımdır. ElektraWeb , dünyanın en güvenilir sunucularında barındırıldığından, yüksek sürat ve emniyet sağlar. Yedeklemeler otomatik yapılır. Virüs ve enerji kesintisi kaynaklı data kayıpları ortadan kalkar. Elektraweb, erişilebilirliği, kullanışlılığı ve basitliği ile iyi bir tercih. ElektraWeb’i tercih etmemizde bir Türk markası olmasının, takım olarak yenileyici fikirlere açılmış olmalarının ve son olarak internet teknolojileriyle üretim gerçekleştirmelerinin tesiri büyük oldu Sistemin taşınabilir uyumluluğu ve sürati en beğendiğim özellikleri Biz bir grup oteliyiz. Elektraweb yardımıyla kendi bünyemizde işletim sistemi kurmadan, büsbütün SaaS (Software as a Service) konforuyla otellerimizi yönetiyoruz.

Bu bize yedek alma, tesisat maliyeti gibi hususları gayriihtiyari rahat bir kullanım sağlıyor. Elektraweb epey süratli ve yeniliğe açılmış bir mahsul. Server maliyetinin olmamasının beraberinde internet olan rastgele bir yerden uygulamaya bağlanılabilmesi, Elektraweb Otel Programı’nı tercih etmemizin esas sebepleri arasında. Ayrıca channel manager’ın ön ofise entegre edilmesi, adedi az olan değişik oda tiplerinde tekrarlanmış rezervasyon durumunun tamamıyla ortadan kalkmasında mühim rol oynuyor Bulut tabanlı olduğu durumda standart bir PMS’te bulunan tüm modülleri (cep telefonunun tarayıcısı girmek üzere) tüm cihazlarda çalışıyor.

elektraweb demo talep

Bunun için sistem lüzumlu program desteğini veriyor Maliyet-performans yönünden hotel PMS kulvarında kolaylıkla devir açtığını söyleyebiliriz. Eski masaüstü kullanıcısı olarak ilk sırada ElektraWeb’in çok düzensiz ve zor olduğunu düşündüm. Kullanmaya başladıktan sonra ElektraWeb’in daha basit, kullanımı kolay ve ilerlemiş olduğunu ayrım ettim. Masaüstü mü, Web mi derseniz mutlaka ElektraWeb derim…

Elektra Otel Yönetim Sistemi bir oteli tüm birimleriyle entegre yapıda yönetecek en kapsamlı Otel Programıdır. Elektraweb istek ettiğimiz teknolojik konforu bize tam manasıyla sunuyor diyebilirim.